O firmie

Firma KONTUR powstała w 1995 roku. Profil działalności firmy zorientowany jest głównie na kompleksową obsługę realizacji inwestycji.

Prace realizowane są w najwyższych standardach wykorzystując nowe technologie i tendencje w architekturze, które znakomicie ułatwiają zagospodarowanie wnętrz, a jednocześnie stanowią nowoczesną bryłę zewnętrzną. Głównym celem do jakiego dążymy, jest realizacja obiektów zamykających się w obszarze ich funkcjonalności i estetyki. Współpracujemy z dostawcami specjalistycznego sprzętu i urządzeń potrzebnych w wykonywanych obiektach przemysłowych, co pozwala nam na wykorzystanie nowych technologii i śmiałych rozwiązań technicznych.
Inwestorzy rozpoczynający współpracę z naszą firmą od początku uzyskują opiekę osoby prowadzącej inwestycję, której zadaniem jest zminimalizowanie skupienia uwagi inwestora na problemach wynikających z toczącego się procesu inwestycyjnego. Opracowując projekt wybieramy optymalne rozwiązania uwzględniając wszelkie specyficzne oczekiwania i potrzeby inwestora, a jednocześnie oferujemy atrakcyjne, ekonomiczne i przez to ekonomiczne i przez to konkurencyjne rozwiązania. Tak realizowane są zarówno duże obiekty inwestorów zagranicznych, jak również mniejsze inwestorów krajowych, których właściciele pragną przebywać w obiektach zaprojektowanych i wykonanych w sposób indywidualny.

Obecnie poszerzyliśmy swoją działalność o pozyskiwanie dla naszych inwestorów terenów pod realizację nowych inwestycji, tworzenie i wizualizacja koncepcji projektu, uzyskiwanie pozwoleń na budowę i decyzji lokalizacyjnych

Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 (046) 855-02-88 lub
Napisz do nas